Програма на Театър 199 за януари 2020 г.

Новото десетилети чука на вратата, а Театър 199 „Валентин Стойчев“ ще продължава да ни зарадва с любими нови и добре познати заглавия от прекрасния си репертоар. Вижте какво са ни приготвили нашите приятели от ул. „Славянска“ 8 в първия месец на 2020 г. Началният час на представленията за възрастни е 19:30 часа, а за деца – 11:30 часа.

2 януари (четвъртък) Най-бързият часовник във Вселената от Ф. Ридли

3 януари (петък) Самотният запад от М. Макдона

4 януари (събота) Хората от Оз от Я. Борисова

5 януари (неделя) 4000 мили от Е. Херцог

6 януари (понеделник) CLASS от Ч. Еверет

7 януари (вторник) Хаос от М. Миляхо

8 януари (сряда) Чамкория по М. Русков

9 януари (четвъртък) Приятно ми е, Ива! от И. Тодорова

10 януари (петък) Влюбена, сгоден, изчезнала по Щ. Фьогел

11 януари (събота) Нос по Гогол

12 януари (неделя) Брудершафт от А. Крим (от 15:00 часа)

12 януари (неделя) Уилям Шекспир – пълни съченения от Д. А. Даниел

13 януари (понеделник) Приятнострашно от Я. Борисова

14 януари (вторник) Червено от Дж. Лоугън

15 януари (сряда) Госпожица Юлия от О. Стриндберг

16 януари (четвъртък) Седем дни от живота на Симон Лаброс от К. Фрешет

17 януари (петък) Най-бързият часовник във Вселената от Ф. Ридли

18 януари (събота) Семеен съвет от К. Клементе

19 януари (неделя) Рибарят и неговата душа по О. Уайлд (от 15:00 часа)

19 януари (неделя) Дневникът на един луд по Гогол

20 януари (понеделник) Приятно ми е, Ива! от И. Тодорова

21 януари (вторник) Вечерен акт по А. П. Чехов

21 януари (вторник) Чамкория по М. Русков (Театър „Азарян, НДК)

22 януари (сряда)  Старицата от Калкута от Х. Левин

23 януари (четвъртък) Вересии – авторски спектакъл

24 януари (петък) Шинел по Гогол

25 януари (събота) Театър, любов моя! от В. Петров

26 януари (неделя) Разговори с мама от Ж. Галсеран (от 15:00 часа)

26 януари (неделя) Отворена брачна двойка от Д. Фо и Фр. Раме

27 януари (понеделник) Хаос от М. Миляхо

28 януари (вторник)  Влюбена, сгоден, изчезнала по Щ. Фьогел

29 януари (сряда) Заешка дупка от Д. Линдзи-Абер

30 януари (четвъртък) Пробен срок от Н. Гундеров

31 януари (петък) Тъгопоглъщач от Д. Георгиева

Представления за деца

4 януари (събота) Светулки от А. Филипов

5 януари (неделя) Хензел и Гретел по Братя Грим

11 януари (събота) Котаракът с чизми по Ш. Перо

12 януари (неделя) Малката кибритопродавачка по Х. К. Андерсен

18 януари (събота) Храбрият шивач по Братя Грим

19 януари (неделя) Буратино по А. Толстой

25 януари (събота) Малката кибритопродавачка по Х. К. Андерсен

26 януари (неделя) Червената шапчица по Ш. Перо

Телефон за резервации:  02/ 987- 85- 33; 0885 199-199