Програма на Театър 199 за октомври

снимка: Trio.bg

Театралният сезон стартира, а нашите приятели от Театър 199 „Валентин Стойчев“ ще ни зарадват с богата програма и премиера през октомври. Ето какво да очакваме на сцената на театъра от столичната ул. „Славянска“ 8:

Представления за възрастни (начален час 19:30 часа)

1 октомври (петък) – Рибарят и неговата душа от О. Уайлд

2 октомври (събота) – Боклук от Е. Телбис

3 октомври (неделя) – Ясна поляна от М. Гавран

4 октомври (понеделник) – Убийство без убийство от А. Филипов

5 октомври (вторник) – Нашите жени от Е. Асус

6 октомври (сряда) – Нос по Н. В. Гогол

7 октомври (четвъртък) – Влюбена, сгодена, изчезнала от Щ. Фьогел

8 октомври (петък) – Театър, любов моя! по В. Петров

9 октомври (събота) – Червено от Дж. Лоугън

10 октомври (неделя) – Брудершафт от А. Крим

11 октомври (понеделник) – 4000 мили по Е. Херцог

12 октомври (вторник) – Фермата на животните от Дж. Оруел

13 октомври (сряда) – Господин нощ по Я. Борисова

14 октомври (четвъртък) – Заешка дупка от Д. Линдзи-Абер

15 октомври (петък) – Ива е онлайн от И. Тодорова (премиера)

16 октомври (събота) – Ива е онлайн от И. Тодорова (премиера)

17 октомври (неделя) – Разговори с мама по Ж. Галсеран

18 октомври (понеделник) – Приятнострашно от Я. Борисова

19 октомври (вторник) – Боклук от Е. Телбис

20 октомври (сряда) – Убийство без убийство от А. Филипов

21 октомври (четвъртък) – Уилям Шекспир – пълни съчинения от Д. А. Даниел

22 октомври (петък) – Приятно ми е, Ива! от И. Тодорова

23 октомври (събота) – Господин нощ по Я. Борисова

24 октомври (неделя) – Вечерен акт по А. П. Чехов

25 октомври (понеделник) – Малка пиеса за детска стая от Я. Борисова

26 октомври (вторник) – Фермата на животните от Дж. Оруел

27 октомври (сряда) – Нашите жени от Е. Асус

28 октомври (четвъртък) – Фернандо Крап ми е написал това писмо от Т. Дорст

29 октомври (петък) – Времето е спряло от Д. Маргулис

30 октомври (събота) – Ива е онлайн от И. Тодорова

31 октомври (неделя) – Семеен съвет от К. Клементе

Представления за деца (начален час 11:30 часа)

2 октомври (събота) – Храбрият шивач по Братя Грим

3 октомври (неделя) – Червената шапчица по Ш. Перо

9 октомври (събота) – Малката кибритопродавачка по Х. К. Андерсен

10 октомври (неделя) – Светули по А. Флипов

16 октомври (събота) – Буратино по А. Толстой

17 октомври (неделя) – Една история с две мишки по Х. К. Андерсен

23 октомври (събота) – Слончето с розовите уши по Р. Киплинг

24 октомври (неделя) – Хензел и Гретел по Братя Грим

30 октомври (събота) – Котаракът с чизми по Ш. Перо

31 октомври (неделя) – Барон Мюнхаузен по Р. Распе

За информация и резервации: 02/ 987- 85- 33; 0885 199-199

Инструмент за вашия дигитален маркетинг и seo оптимизация - BoomSEO