Програма на Театър 199 за ноември 2019 г.

5/5

В предпоследния месец от годината Театър 199 „Валентин Стойчев“ ще ни зарадва с любими нови и добре познати заглавия от прекрасния си репертоар, а постановката „Приятнострашно“ на Яна Борисова ще отпразнува своя 10-годишен юбилей! Ето и програмата на театъра от ул. „Славянска“ 8 за ноември. Началният час на представленията за възрастни е 19:30 часа, а за деца – 11:30 часа.

3 ноември (неделя) Брудершафт от А. Крим (15:00 часа)

3 ноември (неделя) CLASS от Ч. Еверет

4 ноември (понеделник) Симулатор за чифтосване по Дж. Скримшоу

5 ноември (вторник) Гарванът от К. Попянева

6 ноември (сряда) Уилям Шекспир – пълни съченения от Д. А. Даниел

7 ноември (четвъртък) Чамкория по М. Русков

8 ноември (петък) Дневникът на един луд по Гогол

9 ноември (събота) Хаос от М. Миляхо

10 ноември (неделя) Театър, любов моя! от В. Петров (от 15:00 часа)

11 ноември (понеделник) Съдебна грешка от Дж. Мортимър (последно представление)

12 ноември (вторник) Старицата от Калкута от Х. Левин

13 ноември (сряда) Хората от Оз от Я. Борисова

14 ноември (четвъртък) Кроасан от М. Колев

15 ноември (петък) Седем дни от живота на Симон Лаброс от К. Фрешет

16 ноември (събота) Най-бързият часовник във Вселената от Ф. Ридли

17 ноември (неделя) Влюбена, сгоден, изчезнала по Щ. Фьогел (от 15:00 часа)

17 ноември (неделя) Приятно ми е, Ива! от И. Тодорова

18 ноември (понеделник) Хаос от М. Миляхо

19 ноември (вторник) Приятнострашно по Я. Борисова (10 години)

20 ноември (сряда) Нос по Гогол

21 ноември (четвъртък) Договор 2019 от М. Бартлет

22 ноември (петък)  Госпожица Юлия от О. Стриндберг

23 ноември (събота) Ясна поляна от М. Гавран

24 ноември (неделя) Рибарят и неговата душа по О. Уайлд (от 15:00 часа)

24 ноември (неделя) Чамкория по М. Русков (Театър „Азарян“, НДК)

25 ноември (понеделник) Самотният Запад по М. Макдона

26 ноември (вторник) Разговори с мама от Ж. Галсеран

27 ноември (сряда) Влюбена, сгоден, изчезнала по Щ. Фьогел

28 ноември (четвъртък) Най-бързият часовник във Вселената от Ф. Ридли

29 ноември (петък) Времето е спряло по Д. Маргулис

30 ноември (събота) Семеен съвет от К. Клементе

Представления за деца

3 ноември (неделя) Котаракът с чизми по Ш. Перо

9 ноември (събота) Една история с две мишки по Х. К. Андерсен

10 ноември (неделя) Буратино по А. Толстой

16 ноември (събота) Снежанка по Братя Грим

17 ноември (неделя) Трите прасенца – английска приказка

23 ноември (събота) Барон Мюнхаузен по Р. Распе

24 ноември (неделя) Сливи за смет – българска народна приказка

30 ноември (събота) Червената шапчица по Ш. Перо

Телефон за резервации:  02/ 987- 85- 33; 0885 199-199

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp