Програма на Театър 199 за месец март

постановката "Ясна поляна"; фотограф: Борис Урумов

И през март ни очакват истински добри постановки на театралната сцена на Театър 199 „Валентин Стойчев“ (ул. „Славянска“ 8), затова вижте програмата и не се колебайте да посетите някоя от постановките за възрастни с начален час 19:30 часа и(ли) за деца с начален час 11:30 часа!

1 март (петък) Самотният Запад от М. Макдона

2 март (събота) Театър, любов моя от В. Петров

3 март (неделя) почивен ден

4 март (понеделник) Ясна поляна от М. Гавран

5 март (вторник) Щурчето – убиецът на Ботев?… по Н Антонова (гостува Стара Загора)

6 март (сряда) Чамкория по М. Русков

7 март (четвъртък) Уилям Шекспир – пълни съчинения по Д. А. Даниъл

8 март (петък) 2019-та от М. Бартлет (премиера)

9 март (събота) Приятно ми е, Ива! от И Тодорова (от 15:00 часа)

10 март (неделя) Брудершафт от А. Крим

11 март (понеделник) Червено от Дж. Лоугън

12 март (вторник) Старицата от Калкута от Х. Левин

13 март (сряда) Тъгопоглъщач от Д. Георгиева

14 март (четвъртък) CLASS от Ч. Еверет

15 март (петък) Дневникът на един луд по Гогол

16 март (събота) Симулатор за чифтосване по Дж. Скримшоу

17 март (неделя) Госпожица Юлия от О. Стриндберг

18 март (понеделник) Гарванът от К. Попянева

19 март (вторник) Разговори с мама по Ж. Галсеран

20 март (сряда) Ясна поляна от М. Гавран

21 март (четвъртък) Семеен съвет от К. Клементе

22 март (петък) 2019-та от М. Бартлет

23 март (събота) Времето е спряло от Д. Маргулис

24 март (неделя) Приятнострашно от Я. Борисова (от 15:00 часа)

Приятно ми е, Ива! от И. Тодорова

25 март (понеделник) Нос по Гогол

26 март (вторник) Заешка дупка от Д. Линдзи-Абер

27 март (сряда) Рибарят и неговата душа по О. Уайлд

28 март (четвъртък) Чамкория по М. Русков (театър „Азарян“, НДК)

Кроасан по М. Колев

29 март (петък) Каквото направи дядо по Х. К. Андерсен

30 март (събота) Хората от Оз на Я. Борисова

31 март (неделя) 4000 мили по Е. Херцог

Постановки за деца

2 март (събота) Светулки по А. Филипов

3 март (неделя) почивен ден

9 март (събота) Червената шапчица по Ш. Перо

10 март (неделя) Една история с две мишки по Х. К. Андерсен

16 март (събота) Сливи за смет по българска народна приказка

17 март (неделя) Буратино по А. Толстой

23 март (събота) Слончето с розовите уши по Р. Киплинг

24 март (неделя) Трите прасенца по английска приказка

30 март (събота) Неродена мома по българска народна приказка

31 март (неделя) Храбрият шивач по Братя Грим

За резервации и информация: тел.  02/ 987- 85- 33; 0885 199-199

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.