Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за януари 2019 г.

Любителите на качествения театър ще могат да се насладят на някои от най-добрите постановка на родната театрална сцена още в първия работен ден на януари в Театър 199 „Валентин Стойчев“. Предлагаме ви програмата на известния столичен театър за идния месец с начален час на постановките за възрастни 19:30 часа, а на тези за деца – 11:30 часа:

2 януари (сряда) Каквото направи дядо… по Х. К. Андерсен
3 януари (четвъртък) CLASS по Ч. Еверет
4 януари (петък) Шинел по Гогол
5 януари (събота) Театър, любов моя! по В. Петров
6 януари (неделя) Разговори с мама по Ж. Галсеран
7 януари (понеделник) Чамкория по М. Русков
8 януари (вторник) Семеен съвет по К. Клементе
9 януари (сряда) Кроасан по М. Колев
10 януари (четвъртък) Отворена брачна двойка от Д. Фо и Фр. Раме
11 януари (петък) Нос по Гогол
12 януари (събота) Съдебна грешка по Дж. Мортимър
13 януари (неделя) Рибарят и неговата душа по О. Уайлд (15:00 часа)
13 януари (неделя) Седем дни от живота на Симон Лаброс от К. Фрешет
14 януари (понеделник) Самотният Запад от М. Макдона
15 януари (вторник) Гарванът от К. Попянева
16 януари (сряда) Тъгопоглъщач от Д. Георгиева
17 януари (четвъртък) Госпожица Юлия по О. Стриндберг
18 януари (петък) Червено от Дж. Лоугън
19 януари (събота) Ясна поляна от М. Гавран
20 януари (неделя) Времето е спряло от Д. Маргулис
21 януари (понеделник) Чамкория от М. Русков (НДК)
21 януари (понеделник) Семеен съвет по К. Клементе
22 януари (вторник) Старицата от Калкута по Х. Левин
23 януари (сряда) Приятно ми е, Ива! от И. Тодорова
24 януари (четвъртък) Разбиване от Н. Лабют
25 януари (петък) Кроасан от М. Колев
26 януари (събота) Ясна поляна от М. Гавран
27 януари (неделя) Брудершафт по А. Крим (15:00 часа)
27 януари (неделя) Сарабанда от И. Бергман
28 януари (понеделник) Заешка дупка от Д. Линдзи-Абер
29 януари (вторник) Уилям Шекспир – пълни съчинения от Д. А. Даниъл
30 януари (сряда) 4000 мили от Е. Херцог
31 януари (четвъртък) Вечерен акт по А. Чехов

Представления за деца
5 януари (събота) Храбрият шивач по Братя Грим
6 януари (неделя) Снежанка по Братя Грим
12 януари (събота) Буратино по Алексей Толстой
13 януари (неделя) Светулки по Андрей Филипов
19 януари (събота) Трите прасенца по английска приказка
20 януари (неделя) Хензел и Гретел по Братя Грим
26 януари (събота) Червената шапчица по Шарл Перо
27 януари (неделя) Барон Мюнхаузен по Рудолф Распе

За информация и резервации: тел. 02/ 987- 85- 33; 0885 199-199

снимка от постановката “4000 мили” от Ейми Херцог

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.