Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за месец март

И вторият месец от 2021 г. се изтърколи някак неусетно, отстъпвайки място на известния с тежкия си характер март. На вашето внимание е репертоарът на театър 199 „Валентин Стойчев“ за женския месец в годината, който включва представления за възрастни и деца:

Представления за възрастни (начален час 19:30 часа)

1 март (понеделник) Каквото направи дядо по К. Х. Андерсен

2 март (вторник) Рибарят и неговата душа от О. Уайлд

4 март (четвъртък) Госпожица Юлия от О. Стриндберг

5 март (петък) Ясна поляна от М. Гавран

6 март (събота) Убийство без убийство от А. Филипов

7 март (неделя) Боклук от Е. Телбис

8 март (понеделник) Приятно ми е, Ива! от И. Тодорова

9 март (вторник) Фермата на животните от Дж. Оруел

10 март (сряда) Вечерен акт по Чехов

11 март (четвъртък) Заешка дупка от Д. Линдзи-Абер

12 март (петък) 4000 мили от Е. Херцог

13 март (събота) Нос по Гогол

14 март (неделя) Семеен съвет по К. Клементе (от 15:00 часа)

14 март (неделя) Фернандо Крап ми е написал това писмо от Т. Дорст

15 март (понеделник) Вересии – авторски спектакъл

16 март (вторник) Дневникът на един луд по Гогол

17 март (сряда) Колекционерката по Р. Чичев

18 март (четвъртък) Приятно ми е, Ива! от И. Тодорова

19 март (петък) Театър, любов моя! от В. Петров

20 март (събота) Разговори с мама от Ж. Галсеран

21 март (неделя) Фермата на животните от Дж. Оруел

22 март (понеделник) Убийство без убийство от А. Филипов

23 март (вторник) Боклук от Е. Телбис

24 март (сряда) Уилям Шекспир – пълни съчинения от Д. А. Даниел

25 март (четвъртък) Времето е спряло от Д. Маргулис

26 март (петък) Влюбена, сгодена, изчезнала от Щ. Фьогел

27 март (събота) Хаос от М. Миляхо

28 март (неделя) Боклук от Е. Телбис (от 15:00 часа)

28 март (неделя) Фернандо Крап ми е написал това писмо от Т. Дорст

29 март (понеделник) Шинел по Гогол

30 март (вторник) Червено от Дж. Лоугън

31 март (сряда) Хаос от М. Миляхо

Представления за деца (начален час 11:30 часа)

6 март (събота) Котаракът с чизми по Ш. Перо

7 март (неделя) Хензел и Гретел по Братя Грим

13 март (събота) Червената шапчица по Ш. Перо

14 март (неделя) Буратино по А. Толстой

20 март (събота) Малката кибритопродавачка от Х. К. Андерсен

21 март (неделя) Светулки от А. Филипов

27 март (събота) Трите прасенца по английска приказка

28 март (неделя) Барон Мюнхаузен по Р. Распе

За инфорамция и резервации: 02/ 987- 85- 33; 0885 199-199