„Не заспивай“ от Мегън Голдин – новият смразяващ трилър в българските книжарници

5/5

Новият трилър на издателство „Ера“ – „Не заспивай“ от Мегън Голдин, смразява от първата страница!

Лив Рийз се събужда в такси, но няма никаква идея как се е озовала там. Когато се опитва да се прибере в апартамента си, заварва непознати. Телефонът ѝ липсва, но открива у себе си нещо шокиращо – окървавен нож. Ръцете ѝ са покрити с надраскани съобщения: НЕ ЗАСПИВАЙ.

Две години по-рано Лив е успешен журналист в популярно списание. А сега е изгубена и дезориентирана в Ню Йорк, който изобщо не изглежда така, както тя си го спомня. По новините съобщават за убийство, при което кръвта на жертвата е използвана за надпис на прозореца: СЪБУДИ СЕ! Ужасена, Лив се пита какво ли е правила снощи… И защо не помни нищо от последните две години?

Лив е принудена да бяга, заради престъпление, което не помни да е извършвала. Но някъде там има човек, който знае какво е сторила… и ще направи всичко, за да я накара да забрави… завинаги.

Мегън Голдин е известен автор на трилъри. Преди това е работила като репортер в Близкия изток и Азия за Ройтерс и други медии.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp