Програма на Театър 199 за месец ноември 2017 г.

0
51

И през този месец Театър 199 „Валентин Стойчев“ предлага силна програма за възрастни и деца:

Представления за възрастни в Театър 199

начало 19,30 ч.

1 ноември (сряда) – Вересии – авторски спектакъл

2 ноември (четвъртък) – Заешка дупка от Д. Линдзи-Абер

3 ноември (петък) – Самотният Запад от М. Макдона

4 ноември (събота) – Отворена брачна двойка от Д. Фо и Фр. Раме

5 ноември (неделя) – Рибарят и неговата душа по О. Уайлд (15:00 часа)

5 ноември (неделя) – CLASS от Ч. Еверед

6 ноември (понеделник) – Разговори с мама от Ж. Галсеран

7 ноември (вторник) – Колекционерката по Р. Чичев

8 ноември (сряда) – Гарванът от К. Попянева

9 ноември (четвъртък) – Вечерен акт от А. П. Чехов

10 ноември (петък) – Седем дни от живота на Симон Лаброс от К. Фрешет

11 ноември (събота) – Театър, любов моя! от В. Петров

12 ноември (неделя) – 4000 мили от Е. Херцог

13 ноември (понеделник) – Дневникът на един луд по Гогол

14 ноември (вторник) – Уилям Шекспир – Пълни съчинения от Д. А. Даниел

15 ноември (сряда) – Червено от Дж. Лоугън

16 ноември (четвъртък) – Старицата от Калкута по Х. Левин

17 ноември (петък) – Хората от Оз от Я. Борисова

18 ноември (събота) – Пробен срок от Н. Гундеров

19 ноември (неделя) – Брудершафт – А. Крим (15:00 часа)

19 ноември (неделя) – Малка пиеса за детска стая от Я. Борисова

20 ноември (понеделник) – CLASS от Ч. Еверед

21 ноември (вторник) – Дуети от П. Куилтър

22 ноември (сряда) – Приятнострашно от Я. Борисова

23 ноември (четвъртък) – Госпожица Юлия от О. Стриндберг

24 ноември (петък) – Чинечита от Т. Дебру

25 ноември (събота) – Седем дни от живота на Симон Лаброс от К. Фрешет

26 ноември (неделя) – Съдебна грешка от Дж. Мортимър (15:00 часа)

26 ноември (неделя) – Симулатор за чифтосване от Дж. Скримшоу

27 ноември (понеделник) – Разговори с мама от Ж. Галсеран

28 ноември (вторник) – 4000 мили от Е. Херцог

29 ноември (сряда) – Госпожа Клайн от Н. Райт

30 ноември (четвъртък) – Каквото направи дядо… по Х. К. Андерсен

 

Представления за деца в Театър 199

начало 11,30 ч.

4 ноември (събота) – Храбрият шивач по Братя Грим

5 ноември (неделя) – Червената шапчица от Шарл Перо

11 ноември (събота) – Снежанка по Братя Грим

12 ноември (неделя) – Слончето с розовите уши от Ръдиард Киплинг

18 ноември (събота) – Котаракът с чизми от Шарл Перо

19 ноември (неделя) – Барон Мюнхаузен по Рудолф Распе

25 ноември (събота) – Светулки от Андрей Филипов

26 ноември (неделя) – Сливи за смет по българска народна приказка

 

За информация и резервации: тел.  02/ 987- 85- 33; 0885 199-199

НЯМА КОМЕНТАРИ

ВАШИЯТ КОМЕНТАР